Draci Baseball

Druhý pražský soupeř je zde, Draky vyzve pražské Tempo

Čtvrtý hrací víkend klepe na dveře. Brněnské Draky vyzve o následujícím víkendu prozatím sedmé Tempo Praha. Utkání budete moci sledovat prostřednictvím Draci TV.

Tempo se v tabulce aktuálně nachází na sedmé pozici se čtyřmi výhrami a vpodstatě ohraničuje TOP 6. Ve dvanácti zápasech dokázalo Tempo vybojovat čtyři výhry a osmkrát zůstalo poraženo. V posledním hracím víkendu se Pražané představili v sérii s Arrows Ostrava, kteří ztratili jen poslední duel a zvítězili 2:1.

„Tempo má výborné nadhazovače, mají tři výborné startéry, musíme udělat bodů víc než oni,“ vyhlíží duel kouč Draků Hynek Čapka. Ten může být spokojen s výkonem svých svěřenců z poslední série, kdy Draci zapomněli na nepovedenou sérii s Hlubokou a porazili Kotlářku 2:1 na zápasy. 

Dvě ze čtyř výher získali Pražané nad městským rivalem z Kotlářky. Další vítězství přidali hráči Tempa proti brněnským Hrochům a proti Ostravě. „Myslím si, že nejsou úplně dobří pálkaři. Věřím, že je naši nadhazovači budou držet na uzdě. Je potřeba využít příležitosti, které se nám naskytnou,“ hledá recept na soupeře kouč Draků.

Série začíná v pátek v 19:00 na stadionu Draků. O den později zamíří Draci do Prahy, kde od tří hodin sehrají druhý duel série. Zavěrečné dějství je naplánováno na nedělní jednu hodinu po poledni.

Draci vyběhnou do zápasu 7. května v růžových dresech, kterým podpoří Den matek. Celou sérii budete moci sledovat na Draci TV. Domácí duely odkomentuje generální manažer Draků Arnošt Nesňal.

Novinkou pro letošní sezónu je DRAČÍ TIPOVAČKA pro naše fanoušky 

Zapoj se do herního snažení společně s Draky. Soutěž v naší klubové DRAČÍ TIPOVAČCE a získej věcné ceny od našeho klubu! 

Každý čtvrtek před hracím trojkolem zveřejníme jednoho, nebo více hráčů. Tvým úkolem bude u každého z nich tipnout určitou statistiku (počet K, počet dosažených met apod.). Vždy po konci trojkola vyhlásíme vítěze. Vítěze budeme vyhlašovat i za každý měsíc, základní část, po konci top 6, play-off a samozřejmě i absolutního vítěze naší tipovačky. Hlasuj v komentářích! 

A jak budeme bodovat? 4 body získá nejlepší tip, když se trefí přesně, dostane bod navíc. 3 body pak získá druhý v pořadí a každý, kdo se do daného kola tipovačky zapojí dostane jeden bod. Důležité je, že každý může tipovat pouze jednou. Tak co? Přidáš se a ukážeš, jak umíš tipovat? 

DRAČÍ TIPOVAČKA #4 

Během května můžete v tipovačce získávat dárky s tématikou Radima Chrousta!

Tentokrát budeme tipovat součet R (runs = doběhů) za celý tým. Kolik R udělají Draci v serii s Tempem Praha

Hlasujte do komentáře nejpozději do začátku prvního utkání – pátek 19:00.