Draci Baseball

Extraliga pokračuje, Draky prověří Třebíč Nuclears

Třebíčští Nuclears vyzvou v rámci dalšího hracího víkendu tým Draků. Souboj dvou Moravských celků začíná v pátek v 19:00. 

Drakům se vstup do letošního ročníku nezdařil dle představ. Tým se sice prezentuje výbornou obranou, ale směrem kupředu to není ono. Z posledních tří hracích víkendů dokázali Brňané ovládnout pouze jednu sérii.

Nuclears letos zažívají parádní sezonu. Tým z Vysočiny se aktuálně nachází na čtvrté příčce tabulky a rozhodně neřekl poslední slovo. „Nuclears budou houževnatý soupeř. Mají dobré nadhazovače, především jejich levák Johnson, který je predikován jako jeden z nejlepších ligových nadhazovačů,“ vyhlíží souboj s Třebíčí Milan Prokop.  

Víkendový soupeř Draků dokázal v dosavadním ročníku obrat o výhru hned několik silných týmů. Jeden zápas sebrali Třebíčští Arrows Ostrava, sérii ovládli s Kotlářkou a navíc i s brněnskými Hrochy. „Myslím si, že když naše nadhazovače podpoříme dobrou ofenzívou, tak dokážeme celou sérii zvládnout. Letos hraje Třebíč lépe, než asi všichni čekali. Nicméně myslím si, že záleží na nás jak to dopadne,“ popisuje Nuclears Prokop.

Souboj s Nuclears může být pikantní zejména pro Filipa Čapku. Čerstvý majitel stého strikoutu totiž v Třebíči dříve působil na hostování a je si vědom síly soupeře. „Myslím si, že to budou dobré zápasy. Třebíč hraje letos skvěle. Budeme bojovat a chceme a musíme vyhrát sérii,“ má jasno Čapka.

Série odstartuje v pátek 14. května v 19:00 na hřišti Draků. Druhý zápas série bude hostit v sobotu v 16:00 Třebíč. Závěrečná část hracího víkendu je v plánu v neděli od 13:00 na MBS. Novinkou pro letošní sezónu je DRAČÍ TIPOVAČKA pro naše fanoušky 

Zapoj se do herního snažení společně s Draky. Soutěž v naší klubové DRAČÍ TIPOVAČCE a získej věcné ceny od našeho klubu! 

Každý čtvrtek před hracím trojkolem zveřejníme jednoho, nebo více hráčů. Tvým úkolem bude u každého z nich tipnout určitou statistiku (počet K, počet dosažených met apod.). Vždy po konci trojkola vyhlásíme vítěze. Vítěze budeme vyhlašovat i za každý měsíc, základní část, po konci top 6, play-off a samozřejmě i absolutního vítěze naší tipovačky. Hlasuj v komentářích! 

A jak budeme bodovat? 4 body získá nejlepší tip, když se trefí přesně, dostane bod navíc. 3 body pak získá druhý v pořadí a každý, kdo se do daného kola tipovačky zapojí dostane jeden bod. Důležité je, že každý může tipovat pouze jednou. Tak co? Přidáš se a ukážeš, jak umíš tipovat? 

DRAČÍ TIPOVAČKA #5 

Během května můžete v tipovačce získávat dárky s tématikou Radima Chrousta!

Tentokrát budeme tipovat součet H (hits = úspěšné odpaly) za celý tým. Kolik H udělají Draci v sérii s Třebíčí Nuclears?

Hlasujte do komentáře nejpozději do začátku prvního utkání – pátek 19:00.