Draci Baseball

Třetí série extraligy klepe na dveře, Draky prověří Kotlářka Praha

Extraligové tempo je neúprosné. Draky čeká o následujícím víkendu další trojice extraligových klání. I tentokrát s nevyzpytatelným soupeřem – Kotlářkou Praha. Vrátí se Draci na vítěznou vlnu? To vše budete moci sledovat na Draci TV!

Pražský klub působí na baseballové mapě již jednačtyřicet let. Za tu dobu stihli Pražané jednou dobít mistrovský titul a hned třikrát se dívali, jak pohár zvedají jeho soupeři. Jedno vítězství a tři druhá místa, tak tedy zní extraligová bilance víkendového soupeře Draků. 

V prozatímním průběhu soutěže se Kotlářce podařilo ukořistit jen tři vítězství. V každé z dosavadních tří odehraných sérií dokázali Pražané ubojovat jedno vítězství, díky čemuž jim v tabulce patří dosavadní osmá příčka. Spokojenost tak na straně Kotlářky panovat rozhodně nemůže. 

Ani straně druhé se nemohou plácat po ramenou. Draci mají odehráno o sérii méně, neboť hrací víkend s blanenskou Olympií byl pro nařízení KHS přeložen na zatím neznámý termín. Byť svěřenci Hynka Čapky v první sérii dokázali porazit Blesk Jablonec, tak v dalším hracím víkendu poměrem 1:2 nestačil na výborně hrajícího nováčka z Hluboké. 

„Musíme dotoho jít s čistou hlavoou a poučit se z poslední série. Budeme chtít hrát ten náš baseball, který umíme a jsme v něm dominantní,“ vyzývá před sérií David Mergans. Série začíná v pátek na stadionu Draků, konkrétně v 19:00, poté se oba týmy přesunou do Prahy, kde v sobotu od 13:00 a v neděli ve stejný čas odehrají druhý a třetí duel série.

Novinkou pro letošní sezónu je DRAČÍ TIPOVAČKA pro naše fanoušky 

Zapoj se do herního snažení společně s Draky. Soutěž v naší klubové DRAČÍ TIPOVAČCE a získej věcné ceny od našeho klubu! 

Každý čtvrtek před hracím trojkolem zveřejníme jednoho, nebo více hráčů. Tvým úkolem bude u každého z nich tipnout určitou statistiku (počet K, počet dosažených met apod.). Vždy po konci trojkola vyhlásíme vítěze. Vítěze budeme vyhlašovat i za každý měsíc, základní část, po konci top 6, play-off a samozřejmě i absolutního vítěze naší tipovačky. Hlasuj v komentářích! 

A jak budeme bodovat? 4 body získá nejlepší tip, když se trefí přesně, dostane bod navíc. 3 body pak získá druhý v pořadí a každý, kdo se do daného kola tipovačky zapojí dostane jeden bod. Důležité je, že každý může tipovat pouze jednou. Tak co? Přidáš se a ukážeš, jak umíš tipovat? 

DRAČÍ TIPOVAČKA #3 

Kolik RBI+R (Runs Batted In – stažené doběhy, Run – doběhy) získají Arnošt Dubový, Jakub Hajtmar a Michaela Varga v sérii s Kotlářkou Praha?

Hlasujte do komentáře nejpozději do začátku prvního utkání – pátek 19:00.