Draci Baseball

Závěr Extraligy je zde. Soutěž zakončí brněnské derby!

Poslední série před TOP 6 klepe na dveře. Draku nečeká nic menšího, než brněnské derby Draci – Hroši!

Extraligová základní část protíná cílovou pásku. V poslední úplné sérii (Draky čeká ještě poslední dohrávka s Blanskem) čekají brněnské Draky nepříjemní Hroši Brno.

Hroši si v poslední sérii pojistili postup do TOP 6, když dvakrát porazili jablonecký Blesk a po výhrách 10:1 a 13:11 se posunuli na pátou příčku Extraligové tabulky. Souboj tak bude nejen o naladění se před play-off, ale Draci stále živí možnost posunu na druhé místo a navíc se v derby vždy jedná o prestižní souboj.

Hroši dokázali v letošním ročníku porazit i týmy z TOP 6. Například pražské Tempo, či druhý tým aktuální tabulky, nováčka soutěže, Sokol Hluboká. Vyrovnané série odehráli Hroši s Eagles a potrápili i ostravské Arrows. „Bude klíčové jak nám zahází nadhazovači a jak dokážeme zastavit jejich pálkaře a jestli uděláme víc bodů než oni. Určitě chceme vyhrát sérii, což je náš cíl a dobře se naladit před další částí soutěže,“ vyhlíží derby kouč Draků Hynek Čapka

Závěrečná série základní části Extraligy začne v pátek 4. června v 19:00 na MBS. Druhý zápas série se o den později přesune na hřiště Hrochů. Poslední dějství se odehraje opět na MBS v neděli od jedné hodiny odpolední. 

Novinkou pro letošní sezónu je DRAČÍ TIPOVAČKA pro naše fanoušky 

Zapoj se do herního snažení společně s Draky. Soutěž v naší klubové DRAČÍ TIPOVAČCE a získej věcné ceny od našeho klubu! 

Každý čtvrtek před hracím trojkolem zveřejníme jednoho, nebo více hráčů. Tvým úkolem bude u každého z nich tipnout určitou statistiku (počet K, počet dosažených met apod.). Vždy po konci trojkola vyhlásíme vítěze. Vítěze budeme vyhlašovat i za každý měsíc, základní část, po konci top 6, play-off a samozřejmě i absolutního vítěze naší tipovačky. Hlasuj v komentářích! 

A jak budeme bodovat? 4 body získá nejlepší tip, když se trefí přesně, dostane bod navíc. 3 body pak získá druhý v pořadí a každý, kdo se do daného kola tipovačky zapojí dostane jeden bod. Důležité je, že každý může tipovat pouze jednou. Tak co? Přidáš se a ukážeš, jak umíš tipovat? 

DRAČÍ TIPOVAČKA #8

V průběhu června máme pro vítěze tipovačky nachystané předměty s tématikou Arnyho Dubového! Před námi je poslední série základní části a spolu s ní pro Vás máme další tipovací otázku! Jaký bude součet hitů a doběhů Draků v derby s Hrochy Brno? 

Hlasujte do komentáře nejpozději do začátku prvního utkání – pátek 19:00.