Draci Baseball

Souboj čtvrtého s druhým, Draci vyzvou Eagles

Další ze soubojů Brno – Praha klepe na dveře. Předposlední série základní části proti sobě posílá Draky a Eagles Praha. Kdo zvítězí v přímém souboji o druhé místo? 

Základní část Extraligy najíždí do cílové rovinky. Draky čeká předposlední série první části soutěže a v ní druhý tým průběžné tabulky – Eagles Praha. 

Eagles se v letošní sezóně daří. Pražané z jednadvaceti duelů dokázali ovládnout přesně dvě třetiny. Čtrnáct výher s kombinaci se sedmi porážkami je řadí na stříbrnou pozici v základní části. „Jsou zaslouženě na druhém místě, jsou na tom statisticky podobně jako my. Důležité bude vyhrát sérii,“ komentuje víkendového soupeře kouč Draků Hynek Čapka.

Eagles dokázali ovládnout sérii hned s několika silnými celky, ať už to byla Hluboká, Tempo, nebo například s Hrochy. Draky tak nečeká o víkendu nic jednoduchého. „Jsou dobří pálkaři, mají podobný tým jako loni, kdy nás v semifinále dost potrápili, sice omladili, ale daří se jim. Očekávám vyrovnané bitvy a doufám, že to překlopíme na naši stranu,“ uzavírá Hynek Čapka

Série odstartuje v pátek 28. května v 19:00 na hřišti Draků. Druhý zápas série bude hostit v sobotu v 13:00 opět MBS. Poslední dějství se odehraje v Praze v neděli od jedné hodiny odpolední. 

 

Novinkou pro letošní sezónu je DRAČÍ TIPOVAČKA pro naše fanoušky 

Zapoj se do herního snažení společně s Draky. Soutěž v naší klubové DRAČÍ TIPOVAČCE a získej věcné ceny od našeho klubu! 

Každý čtvrtek před hracím trojkolem zveřejníme jednoho, nebo více hráčů. Tvým úkolem bude u každého z nich tipnout určitou statistiku (počet K, počet dosažených met apod.). Vždy po konci trojkola vyhlásíme vítěze. Vítěze budeme vyhlašovat i za každý měsíc, základní část, po konci top 6, play-off a samozřejmě i absolutního vítěze naší tipovačky. Hlasuj v komentářích! 

A jak budeme bodovat? 4 body získá nejlepší tip, když se trefí přesně, dostane bod navíc. 3 body pak získá druhý v pořadí a každý, kdo se do daného kola tipovačky zapojí dostane jeden bod. Důležité je, že každý může tipovat pouze jednou. Tak co? Přidáš se a ukážeš, jak umíš tipovat? 

DRAČÍ TIPOVAČKA #7 

Během května můžete v tipovčce získávat dárky s tématikou Radima Chrousta!

Před námi je předposlední série v základní části a s ní je tu také další otázka naší Dračí tipovačky! Tentokrát se zaměříme na trojici nováčků v našem týmu. Kolik PO a A (sami out zahrají nebo se budou na outu podílet např příhozem na metu) Milan Prokop, Martin Pernička a Eugene Helder?

Hlasujte do komentáře nejpozději do začátku prvního utkání – pátek 19:00.