Draci Baseball

Draci navázali partnerství s hotelem OREA

Organizace Draků hlásí nového partnera do svých struktur. Novým partnerem nejúspěšnějšího klubu české baseballové historie je řetězec hotelů OREA.

Řetězec OREA HOTELS & RESORTS může díky unikátnímu zázemí a možnostem nabídnout ucelený produkt pro všechny segmenty trhu v ČR. Prostřednictvím nabídky, kterou Vám předkládáme na následujících stranách, bychom Vás rádi přesvědčili o tom, že máme ty nejlepší předpoklady poskytnout Vám širokou škálu služeb na špičkové úrovni.

– lázeňské a wellness pobyty přípravu a realizaci kongresů, 

– konferencí, 

– školení, prezentací nebo třeba slavnostního večera pobyty pro rodiny s dětmi, ale i s domácím mazlíčkem 

– pro sportovce: lyžařské pobyty na horách, cykloturistika.

Od roku 2000 získává pravidelně OREA HOTELS s.r.o. umístění “Českých 100 nejlepších” z více než 8000 společností. Jednotlivé hotely se pravidelně umisťují na předních místech celostátních výkonnostních statistik. Společným marketingem a efektivním systémem prodeje disponuje řetězec kapacitou více než 3 600 lůžek a dosahuje výsledků srovnatelných s evropskými hotelovými řetězci.

Spolupráce s hotelovou sítí OREA otevírá nové možnosti ve smyslu regenerace hráčů Draků, přípravy na těžká utkání v Extralize a evropských soutěžích. A to nejen pro Draky. Díky partnerství s Draky se otevírá se možnost výhodnějšího využití služeb hotelů OREA i pro další kluby českého baseballu.