Draci Baseball

Tempo bylo jasně lepší, říká Milan Prokop

Hráčem kola se po sérii s Tempem stal Milan Prokop, Navrátilec z Ameriky zaznamenal ve třetím duelu s Tempem dva homeruny a výrazně pomohl Drakům k výhře.

Jak vnímáš zpětně sérii s Tempem?
Prohráli jsme první dva zápasy. Útočně se nám příliš nedařilo. Jejich obrana a nadhazovači odvedli výbornou práci a zastavili nás v útoku. Defenzivně se nám sice dařilo, ale Tempo bylo lepší.

Jak jsi spokojen se svým osobním výkonem?
Jsem spokojený, všechno vyšlo lépe, než bych si přál. Jsem rád, že to týmu pomohlo a díky těm dvou odpalům a jednomu staženému bodu jsme ukořistili ten poslední zápas. To je hlavní.

V čem bylo Tempo v sérii lepší?
Naši nadhazovači odvedli dobrou práci, ale jejich nadhazovači zastavili náš útok. Naše ofenzíva byla celkově špatná a to musíme zlepšit.

Stal jsi se hráčem kola, co pro Tebe tohle ocenění znamená?
Samozřejmě mě to těší a mám z toho radost, ale jelikož pro nás byla série neúspěšná, tak bych to raději  vyměnil za tři vítězství.

Před čtrnácti dny ses vrátil z Ameriky, jak na působení za mořem budeš vzpomínat?
Bylo to super. Baseball se tam hraje úplně jinak. Řekl bych, že to co jsme tam hráli bylo v něčem i o trochu lepší než naše Extraliga, hlavně z pohledu nasazení. Dalo mi to hodně jak do života, tak baseballově.

Jaká byla adaptace na časový posun po návratu?
První tři, čtyři dny byly hrozné. Jet lag byl výrazným problémem. Půl dne jsem prospal, v noci jsem nemohl usnout, ale ten čtvrtý, pátý den už byl v pohodě. Po pěti dnech v karanténě jsem musel na test a pak už jsem začal trénovat.