Draci Baseball

Dražba dresu a kšiltovky vynesla 15 tisíc korun pro Dobrovolnické centrum!

Charitativní projekty nerozlučně patří ke sportu. Brněnští Draci si před sezónou nachystali projekt, ve kterém podpořili Dobrovolnické centrum 67.

Před letošní sezónou vyhlásili Draci v rámci projektu #DRACIPRODOBROUVEC charitativní dražbu za účelem podpory pro Dobrovolnické centrum 67, které poskytuje mladým lidem ve věku od 15 do 30 let informace o možnostech dobrovolnictví v Brně, ČR i ve světě, zapojujeme také dobrovolníky seniory a seniorky. Hlavní snahou centra je propojit zájemce o dobrovolnickou práci a organizace, které dobrovolníky shánějí.

Předmětem dražby byl dres Radima Chrousta, který byl podepsán hráči A týmu a kšiltovka Radima Chrousta. Celkem fanoušci vybrali 11 000 korun, které Draci navíc navýšili o další 4 tisíce na konečných 15 000,-. Fanoušci Draků tak výrazně pomohli na podporu Dobrovolnického centra 67 a společně s Draky pomáhají!

Dres a kšiltovku vydražil Martin Veselý, který nabídl  7 000,- Kč. Tuto částku navýšila také Helena Temlíková, která přidala dar ve výši 4 000,-.