Draci Baseball

První trojkolo klepe na dveře, do Brna míří jablonecký Blesk!

Dlouho očekávaný okamžik je tady. Baseballová extraliga se opět rozběhne v novém ročníku 2021/2022. Brněnské Draky čeká hned na úvod soutěže zcela jistě nepříjemný a houževnatý soupeř – Blesk Jablonec.

Jablonečtí jsou nováčkem v nejvyšší baseballové soutěži. Tým založený v roce 1992 patřil ke stálicím ve druhé nejvyšší soutěži a po loňském postupu bude určitě chtít v nejvyšší soutěži nějakou dobu setrvat. „Blesk byl vždy známý pálkařskou silou a dravostí, což se pokusíme přenést i do Extraligy. Rozhodně chceme ukázat, že jablonecký baseball do elity patří,“ svěřil se v předsezónním rozhovoru pro web extraligy kouč Jablonce Michal Kubina.

Víkendové trojkolo přinese svěřencům Hynka Čapky první ostrou konfrontaci v letošní sezóně. „Chceme vyhrát všechny tři zápasy. Blesk je nováček, ale přistupujeme k tomu jako k jakémukoliv jinému soupeři. Jdeme do toho s respektem, ale jsme si vědomi toho, že jsme favoriti a chceme vyhrát,“ řekl v předsezónním rozhovoru dračí kouč Čapka

Brněnský tým tak na svém stadionu bude hned tři dny po sobě soupeře z Jablonce. První duel odehrají Draci v pátek 9. dubna od sedmi hodin večer. Druhé střetnutí se severočeským klubem přijde na řadu o den později hodinu po poledni a ve stejný čas se v neděli 11. dubna uzavře první trojkolo. 

 

Novinkou pro letošní sezónu je DRAČÍ TIPOVAČKA pro naše fanoušky

Zapoj se do herního snažení společně s Draky. Soutěž v naší klubové DRAČÍ TIPOVAČCE a získej věcné ceny od našeho klubu!

Každou středu před hracím trojkolem zveřejníme jednoho, nebo více hráčů. Tvým úkolem bude u každého z nich tipnout určitou statistiku (počet K, počet dosažených met apod.). Vždy po konci trojkola vyhlásíme vítěze. Vítěze budeme vyhlašovat i za každý měsíc, základní část, po konci top 6, play-off a samozřejmě i absolutního vítěze naší tipovačky. Hlasuj v komentářích!

A jak budeme bodovat? 4 body získá nejlepší tip, když se trefí přesně, dostane bod navíc. 3 body pak získá druhý v pořadí a každý, kdo se do daného kola tipovačky zapojí dostane jeden bod. Důležité je, že každý může tipovat pouze jednou. Tak co? Přidáš se a ukážeš, jak umíš tipovat?

 

DRAČÍ TIPOVAČKA #1

Kolik Strikeoutů „K“ hodí dohromady naši starteři Radim Chroust (Pá), Filip Čapka (So), Marcus Jensen (Ne)? 

Hlasujte do komentářů na našem facebooku nejpozději do začátku prvního utkání – pátek 19:00.