Draci Baseball

Konec TOP6 je zde, Draky prověří Tempo Praha

Už i druhá část soutěže je pomalu, ale jistě minulostí. Brněnské Draky čeká v následujících dnech úplně poslední série v rámci TOP6 a ta rozhodne o konečném pořadí před semifinálovými boji o finále.

Soupeřem Draků nebude nikdo jiný, než Tempo Praha. Nepříjemný pražský tým se v TOP 6 úplně nepotkal s formou a díky svým výsledkům se stále ještě pohybují v zóně nejistoty a v poslední sérii TOP 6 budou dálkově soupeřit s Hlubokou o poslední místenku do semifinále.

V základní části bylo Tempo jedním z týmů, který Draky obral o výhru v sérii. Pražané tehdy dvakrát zvítězili hned v prvních dvou zápasech a mohli slavit. „Vnímám to tak, že Tempo bylo lepší a vyhrálo zaslouženě,“ hodnotil jeden z prohraných zápasů kouč Draků Hynek Čapka.

Paradoxně se i přesto Tempo dostalo do TOP 6 až na poslední chvíli, kdy soupeřilo se sympaticky hrajícími Nuclears. Souboj o poslední místo do další části tedy nabídne i poslední série TOP 6. Zatímco Tempo se bude snažit obrat alespoň o jednu výhru Draky, tak Hlubokou čeká to samé proti Arrows. Zároveň je vlastně celá série důležitá i pro Draky, neboť dálkově soupeří právě s Arrows o první místo v tabulce.

Série začíná v pátek 30. července v 19:00 na MBS. Druhé dějství je v plánu v sobotu od 13:00 taktéž na MBS a na závěr se oba týmy přesunou do Prahy, kde na hřišti Tempa celou sérii uzavřou v neděli hodinu po poledni.