Draci Baseball

Bitva titánů. Draci vs. Arrows

Stejně jako v základní části, tak v TOP 6 patří bitva na ose Brno – Ostrava k těm největším, ke kterým v českém baseballu dochází. Brněnští Draci se v rámci třetí série TOP 6 střetnou s Arrows Ostrava a dá se očekávat ten nejlepší baseball, který mohou diváci ve zdejší Extralize sledovat.

Oba celky mají za sebou velice povedený vstup do TOP6. Bilance čtyř výher a dvou porážek oba týmy řadí na čelo soutěže a až třetí série rozhodne o tom, kdo se utrhne do vedení tabulky TOP 6. 

Dá se očekávat, že oba týmy nechají na hřišti vše. Brněnský tým má za sebou vyhranou sérii s Hrochy Brno a se Sokolem Hluboká, kterému Draci vrátili porážku ze základní části. Ostrava si v první sérii TOP 6 poradila s Tempem Praha a minulý víkend dokázala přehrát i druhého soupeře z Prahy a nad Eagles zvítězila 2:1. 

„Těšíme se hodně. S Ostravou to bývají velké bitvy,“ vyhlíží trenér Draků Čapka sérii s Arrows. „Poslední tři roky se potkáváme ve finále. Budou to vyrovnané zápasy, rozhodne aktuální forma a možná i trochu štěstí. Doufám že to dopadne dobře pro nás,“ dodává trenér Draků.

Pokračování čeká také projekt #DRACIPROMORAVU. Na oba zápasy na MBS se chystá pouze dobrovolné vstupné, jehož výtěžek bude, stejně jako vstupné z uplynulého víkendu, poukázán na dobročinné účely.

Série začíná už ve čtvrtek v 19:00 na prvním hřišti Arrows. Odveta přijde na řadu v pátek v 19:00 na MBS a poslední duel série se odehraje na MBS v sobotu od 13:00.