Draci Baseball

Bitva o Brno
U21 míří na Hrochy

Už zítra startuje finálová série v katekorii do jednadvaceti let! Navíc se jedná o sérii s rivalem z Jundrova. Krátké zamyšlení nad sérií provedl trenér kategorie U21 Jan Altrichter.

“Připraveni jsme dobře, většina kluků má zkušenosti s extraligou buď z Draků, nebo je nasbírali během hostování v Blansku nebo v Třebíč. Nadruhou stranu Hroši jsou na tom podobně, takže pokud se sejdou všechna jména, která se tam sejít mohou tak to bude zajímavej baseball. Nebude to jednoduchý, ale budeme bojovat, abychom obhájili titul. Víc zápasů se bude hrát U Hrocha, ale je to jen o nastavení mysli, takže v tom nevidím problém. Sice nemají batter´s view a pokud bude suchý září tak budem hrát na pískovišti (usmívá se), ale věřím že to zvládneme” 
dodává závěrem Jan Altrichter

Série začne v sobotu v areálu Hroch od 13:00. Druhý zápas se uskuteční na MBS v pondělí od 17:00 a třetí zápas bude v pátek od 16:00 u Hrocha. Série se hraje na 3 vítězná utkání. Pokud bude potřeba, další zápas se odehraje v sobotu ve 13:00 na MBS a páté utkání by bylo na programu v neděli ve stejný čas v Jundrově.